Обмін політика не завадить розгляду його справ у суді — застосовуватиметься процедура спеціального судового розгляду, зазначили у відомстві.

Координаційний штаб із поводження з військовополоненими ухвалив рішення обміняти екс-нардепа та лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, щоб врятувати життя та здоров’я українських бійців. Про це в ніч на четвер, 22 вересня, заявив в.о. голови СБУ Василь Малюк.

«Сам Медведчук дав згоду на це. Суд задовольнив клопотання прокурора», — поінформував він.

Малюк зазначив, що на політика, який зрадив Україну, вдалося обміняти 200 військових ЗСУ.

«Медведчук — це не просто кум путіна, а якісно задокументований нами державний зрадник. Його провина повністю зафіксована у відповідних матеріалах, зібраних СБУ. Крім того, під час роботи у справах Медведчука ми знешкодили не одну агентурну мережу, затримали багатьох державних зрадників та отримали велику кількість важливої ​​інформації, яка використовується в контррозвідувальних заходах. А тепер завдяки обміну ми змогли витягнути з російського полону героїв, яких так чекають вдома», — пояснив керівник відомства.

При цьому він наголосив, що обмін Медведчука не завадить розгляду його справ у суді — застосовуватиметься процедура спеціального судового розгляду за відсутності обвинуваченого.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email