Асоціація «Біржові та електронні майданчики» поповнила свої ряди. Новим учасником профільного об'єднання стало ТОВ «Українська торгова платформа», яке нещодавно отримало ліцензію на провадження діяльності на товарному біржовому ринку.

«Сьогодні в рядах нашої Асоціації вже 3 ліцензовані товарні біржі. З одного боку вони конкурують між собою, а з іншого ми маємо об'єднувати свої зусилля з метою розвитку біржової торгівлі в Україні, щоб відповідати світовим тенденціям. Це стосується як спільної з органами влади роботи над нормативно-правовою документацією, так і над стимулюванням самих учасників ринків. Сьогодні вже є відчутні зміни на ринках деревини та енергоресурсів, але ще є велика кількість направлень, де можна і потрібно  розвивати біржову торгівлю. Що ми й будемо робити з членами нашої організації», - повідомив Олег Падалка, директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики».

Як зазначається на сайті: «Українська торгова платформа» створена об'єднанням досвідчених трейдерів із 20 річним досвідом, які стояли біля витоків створення напряму трейдерства в Україні, працювали над лібералізацією норм і правил біржової торгівлі, підвищенням довіри між постачальниками та споживачами».

Всього сьогодні вже чотири біржі мають діючі ліцензії від Національної комісії цінних паперів та фондового ринку.

Print Friendly, PDF & Email