Сенатор США Марко Рубіо попередив венесуельського президента Ніколаса Мадуро про серйозні наслідки дії проти самопроголошеного президента Хуана Гуайдо або американських громадян у Венесуелі. Про це політик заявив в телеінтерв’ю, передає Голос Америки. 

При цьому Рубіо, який вважається впливовою фігурою в тому, що стосується політики Вашингтона щодо Венесуели, так і не відповів, чи підтримає він військове втручання  США у Венесуелі. 

Тим не менш республіканський сенатор висловив упевненість в тому, що адміністрація президента США Дональда Трампа не стоятиме осторонь, якщо венесуельська влада завдасть шкоди або запроторить до в'язниці лідера опозиції Хуана Гуайдо, який оголосив себе тимчасовим президентом.

«Є певні "лінії» і Мадуро знає, де вони проведені», - заявив Рубіо.

Рубіо також застеріг Мадуро від заподіяння шкоди американському персоналу, що працює в країні, заявивши, що США відреагують, якщо будуть зроблені якісь дії проти співробітників гуманітарних організацій.

«Наслідки будуть серйозними, і вони настануть швидко», - додав він.

Американська делегація, до складу якої увійшов сенатор, приїхала до колумбійського прикордонного міста Кукута, де знаходиться гуманітарна допомога, яку планується доставити до Венесуели.

Нагадаємо, що Ніколас Мадуро відмовився пропустити гуманітарну допомогу США в країну, незважаючи на потреби населення. Він заявив, що таким чином Вашингтон хоче отруїти населення Венесуели. 

У той час Гуайдо пообіцяв, що вантажівки з гуманітарною допомогою почнуть надходити в країну в суботу 23 лютого.

Print Friendly, PDF & Email