Венесуела заборонила в'їзд деяким депутатам Європарламенту, які хотіли зустрітися з головою венесуельської Національної асамблеї Хуаном Гуайдо, передає Anadolu.

Депутати Європарламенту Гонсалес Понс, Габріель Мато, Хосе Ігнасіо Салафранка, Естер де Ланге і Пауло Ранжел прибули до Венесуели на запрошення Гуайдо. У Міжнародному аеропорту імені Симона Болівара у депутатів відібрали паспорти і через деякий час відправили назад на літаку іспанської авіакомпанії Iberia.

Як написав у соцмережі депутат Гонсалес Понс, дві міжнародні делегації прибули до Венесуели на запрошення Гуайдо. «Сьогодні нас вигнали з Венесуели. Завтра ми повернемося в вільну Венесуелу », - написав Понс.

Коментуючи цю подію глава венесуельського МЗС Хорхе Арреаса заявив, що депутати Європарламенту були заздалегідь проінформовані про те, що їм заборонено в'їзд до Венесуели.

За його словами, ця інформація була поширена через офіційні дипломатичні канали. Крім того Арреаса висловив думку, що депутати Європарламенту переслідували «змовницькі цілі».

Print Friendly, PDF & Email