Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов в інтерв’ю LB.ua заявив, що у низці регіонів Росії назріває невдоволення режимом диктатора Володимира Путіна.

За словами Данілова, українська влада отримала у розпорядження дані соцопитувань, які проводять російські спецслужби на території РФ. З відповідей випливає, що в Росії починають з’являтися території, які готові звільнятися від колоніального стану.

«Ми маємо першу, скажімо так, десятку цих регіонів. Ми розуміємо, хто буде, умовно кажучи, в авангарді всіх процесів», — сказав Данілов.

Він також заявив, що росіяни знають про проблеми у низці регіонів і що у разі їхнього наростання все може закінчитися розвалом Росії.

«Причому Україна у цьому практично фізично не бере участі, те, що робить Путін, він сам своїми діями розвалює РФ», — упевнений секретар РНБО.

Він наголосив, що є території, які не підтримують режим Путіна. На першому місці серед них — Татарстан, на другому — Чечня.

Раніше Данілов заявив, що Україна не повинна погоджувати звільнення своїх територій із жодною державою.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email