Вчора в ефірі каналу «112 Україна» народний депутат та лідер партії «За життя» Вадим Рабинович зробив сенсаційне повідомлення: на травневі свята в Одесі плануються масштабні провокації, на які виділено 27 мільйонів гривень.

«За наявними у мене даними — і це дуже серйозні дані, — величезні гроші виділені на те, щоб дестабілізувати ситуацію в Одесі 2 травня та 9 травня. Туди поїдуть спеціальні емісари, будуть оплачувати ці провокації молодим людям з різних сторін, щоб створити ілюзію конфлікту — і скористатися цією ситуацією… 27 мільйонів гривень виділяється для роздачі різного роду провокаторам «, — заявив парламентарій

Правоохоронні органи поставилися серйозно до попередження депутата, то ж начальник апарату голови СБУ Олександр Ткачук в ході прес-конференції 19 квітня повідомив. що інформація прийнята і служба поспілкується із Рабиновичем найближчим часом.

«Ми прийняли до уваги цю інформацію. Вадим Зиновійович коли повернеться, ми обов’язково з ним про це поговоримо – вже така домовленість досягнута, – запитаємо, звідки в нього така інформація про ці 27 мільйонів, які вже нібито надійшли… Вживається ціла низка превентивних заходів. Ми зробимо все, щоб свята в Одесі пройшли спокійно», – запевнив Ткачук.

71 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email