Служба безпеки України повідомила про підозру псевдоголові "ЛНР" Леоніду Пасічнику за організацію так званого "референдуму" про "входження" до складу Росії. Про це повідомляє прес-центр СБУ на своїй Facebook-сторінці у суботу, 1 жовтня.

"Задокументовано, що він (Пасічник, - ред.) підписав звернення депутатів незаконної "народної ради "ЛНР" щодо набуття чинності злочинним "законом" про "референдум" "Луганської народної республіки" з питання про "входження" до складу РФ на правах суб'єкта РФ", - сказано у повідомленні.

Йому та ще 8 людям інкримінують колабораційну діяльність, посягання на територіальну цілісність та недоторканність України.

Співробітники Служби безпеки продовжують документувати протиправні дії організаторів та учасників фейкового "голосування" на тимчасово окупованих територіях України.

Зокрема, СБУ повідомила про підозру голові "ДНР" Денису Пушиліну, а також призначеним російськими окупантами так званими "главами ВДА" Херсонської області - Володимиру Сальдо та Запорізької області - Євгену Балицькому.

Зазначимо, квазіголова "ЛНР" Леонід Пасічник підписав ухвалений "парламентом" псевдореспубліки "закон про референдум". У "ДНР" заявили також про проведення псевдореферендуму щодо приєднання до Росії.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email