Після продажу української філії російського «Сбербанку» установа змінить назву на Norvik bankа. Про це розповів один із покупців банку Григорій Гусельников: «Банк буде перейменовано. Ймовірніше за все, він носитиме ім’я Norvik bankа, тому що він буде дочірнім по відношенню до Європейського Norvik bankа».

Гусельников також додав, що зміна бренду спрацює на Користь покупця и продавця, зокрема заспокоїть ситуацію довкола «Сбербанку»: «Для того, щоб далі не нагнітати обстановку, заспокоїти її, бренд буде дієвий, і банк буде позіціонуватися як європейський банк, яким він і буде», — підкреслив Гусельников.

Нагадаємо, що згідно із заявою «Норвік Банку», мажоритарним акціонером консорціуму став громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв і білоруська компанія, що ому належить. Саїд Гуцерієв — син мільярдера Михайла Гуцерієва, що володіє групою «Бін» і «Русснефть». У 2016 році сім’я Гуцерієвих зайняла перший рядок рейтингу «Найбагатші сімейні клани Росії» журналу Forbes. Журнал оцінив стан сім’ї в 9,8 млрд доларів.

149 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email