Сьогодні, у п’ятницю вдень групою з 11 депутатів народних від фракції «Батьківщина» з Юлією Тимошенко на чолі був зареєстрований «Проект постанови про відставку Володимира Гройсмана» з посади прем’єр-міністра. Проект з’явився на сайті Верховної Ради під номером №6076, та пізніше зник з сайту.

Спочатку, о 17:00 була оприлюднена інформація, що проект було «передано на розгляд керівництва», але з сайту були вилучені його текст, а також всі супровідні документи.
Згодом було змінено й назву проекту постанови №6076 – замість «Проект постанови про відставку Володимира Гройсмана» було скорочено до «Проект постанови», додаткову оприлюднену раніше інформацію (ініціатори, профільний та інші комітети) було прибрано. У графі проходження проекту постанови також було прибрано інформацію про передачу його на розгляд керівництва та значилося, що він «отриманий Верховною Радою». Тобто знаходиться на попередньому етап проходження документа.

О 19:00 під номером №6076 з’явилась взагалі інша законодавча ініціатива: «Проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання інвестиційної діяльності шляхом передбачення можливості відстрочки орендної плати». Таким чином керівництво Верховної Ради позбавилось «незручної» ініціативи деяких парламентарів. У партії «Батьківщина» вже заявили, що вимагають роз’яснень від апарату Верховної Ради та повернення проекту постанови на офіційний сайт парламенту.

 

Print Friendly, PDF & Email