Роскомнадзор оголосив про проведення перевірки щодо британської медіакомпанії BBC. Коментуючи цей факт прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков зазначив, шо у різних російських відомств виникали питання до корпорації ВВС в зв’язку з висвітленням нею подій, пов’язаних з Російською Федерацією, зокрема, операцією Збройних Сил РФ в Сирії, передає Интерфакс.

Відповідаючи на питання, чи пов’язана перевірка ВВС з тим, що за участю корпорації з’явилася інформація, що сестра головного редактора Russia Today Маргарити Сімоньян була задіяна в великих піар-проектах в РФ, Пєсков сказав: «Ми не бачили цю інформацію. Я не знаю, про що ви говорите. Але навряд чи. Ці питання збирали давно. В основному вони пов’язані з тим, як висвітлювала ті чи інші події ця компанія».

У п’ятницю Роскомнадзор повідомив про початок перевірки телеканалу BBC World News, розповсюджуваного на території РФ, а також ресурсів BBC в інтернеті на предмет відповідності матеріалів, що випускаються російському законодавству. Відомство зазначило, що перевірка пов’язана з винесенням британським регулятором Ofcom рішення про порушення каналом Russia Today правил мовлення.

Тим часом представник британської телерадіокорпорації заявив, що ВВС дотримується всіх правил і норм російського законодавства: «У Росії, як і в усіх інших країнах світу, ВВС надає аудиторії незалежну інформацію з дотриманням всіх правил і норм місцевого законодавства».

Print Friendly, PDF & Email