Росії доведеться виконувати запропоновану Україною формулу миру, незважаючи на те, подобається це комусь у Кремлі чи ні. Про це в середу, 18 січня, заявив спікер МЗС України Олег Ніколенко, коментуючи слова глави МЗС РФ Сергія Лаврова про безглузду формулу миру.

"Лавров ще раз артикулював реальні наміри Росії. Москва категорично не зацікавлена у мирі. Публічні маневри представників російського режиму про готовність до переговорів, "перемир'я на Різдво", очікування "реальних" пропозицій Заходу - лише димова завіса для підготовки до чергової російської терористичної атаки по Україні. Хороші новини - наші партнери вже давно не звертають уваги на те, що говорять у МЗС РФ", - написав Ніколенко у Facebook.

Спікер зазначив, що Україна вже здобула широку міжнародну підтримку Формули миру президента України Володимира Зеленського.

"Подобається це комусь у Кремлі, чи ні, але Росії доведеться виконувати мирну формулу. Щоб прискорити настання цього моменту, команда МЗС на чолі з Дмитром Кулебою продовжуватиме роботу над забезпеченням Сил оборони України всією необхідною міжнародною допомогою: танками, системами протиракетної та протиповітряної оборони, ракетами великої дальності, боєприпасами, тренуванням наших захисників та фінансами. Україна переможе, а Росія - програє. Про інше не може і йтися", - заявили в МЗС.

Print Friendly, PDF & Email