Канада передасть Україні 200 бронемашин Senator. Про це оголосила міністр оборони Канади Аніта Ананд, яка перебуває з візитом у Києві, повідомляє сайт канадського уряду у середу, 18 січня.

"Цей новий пакет військової допомоги є відповіддю на конкретний український запит на ці машини, які закуповуються у канадської компанії Roshel, що базується у Міссіссозі, Онтаріо. Ця допомога оцінюється у більш як 90 млн доларів і виділена у рамках додаткових 500 млн доларів військової допомоги Україні, оголошеної прем'єр-міністром Трюдо у листопаді 2022 року", – йдеться у повідомленні.

Також Ананд заявила, що вона провела продуктивну двосторонню зустріч із міністром оборони України Олексієм Резніковим. Вони обговорили свою майбутню участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України, запланованому на п'ятницю, 20 січня, на авіабазі Рамштайн у Німеччині.

Ананд поінформував Резнікова про перебіг операції UNIFIER – навчальної місії Канади для українського персоналу, що наразі діє у Великобританії та Польщі. Приблизно 230 канадських військовослужбовців наразі задіяні в операції UNIFIER.

Print Friendly, PDF & Email