Біженцям з України у Польщі доведеться платити за проживання у центрах, які надає держава. Про це повідомляють у МВС Польщі.

Згідно із планами уряду, у перші три місяці оплата становитиме 50%, далі доведеться платити 100%.

Поки що законопроект на стадії підготовки. Плату за проживання планують стягувати із середини листопада.

Павел Шефернакер, заступник міністра внутрішніх справ та урядовий уповноважений у справах біженців, повідомив, що Польща не може взяти на себе всі витрати на утримання біженців, тому влада змушена запровадити оплату.

Уряд Польщі розраховує, що українці зможуть оплачувати проживання, оскільки більшість вже працевлаштовані. Пенсіонерів, людей з інвалідністю та багатодітних самотніх матерів буде звільнено від оплати.

Чи надаватимуться пільги іншим категоріям, уряд повідомить найближчим часом.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email