Росія готова стати посередником у налагодженні відносин між опозицією і владою Венесуели. Про це заявив директор латиноамериканського департаменту МЗС РФ Олександр Щетінін, передають «Известия». 

«Ми заявили, що якщо наші зусилля будуть затребувані, ми до цих зусиль готові, у нас проблем з цим немає», - сказав він.

Дипломат також нагадав, що 24 січня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про готовність Росії до співпраці з усіма політичними силами, і закликав світову спільноту допомогти Венесуелі в подоланні внутрішньої кризи.

«Ми готові співпрацювати з міжнародними гравцями, готові використовувати весь наш авторитет для того, щоб такий діалог був налагоджений», - підкреслив Щетинін.

Нагадаємо, спікер венесуельського парламенту Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента. Його владу вже визнали США, Канада, Грузія, Гватемала і ще ряд країн.

Росія навпаки підтримує Ніколаса Мадуро і звинувачує США у втручанні у внутрішні справи Венесуели, та підбурюванні внутрішніх протиріч. 

Print Friendly, PDF & Email