Два винищувачі Су-30М2 зробили в суботу технічну посадку на севастопольському аеродромі «Бельбек», де завершено реконструкцію злітно-посадкової смуги (ЗПС), передає Интерфакс. 

На одному з винищувачів в анексований Крим прибув командувач об'єднанням ВПС і ППО Південного військового округу генерал-лейтенант Віктор Севостьянов.

«Ми сьогодні виконали перший технічний рейс двома літаками. Подивилися стан злітно-посадкової смуги, виконання деяких норм», - сказав він журналістам.

За його словами, севастопольський аеродром після реконструкції злітно-посадкової смуги готовий до прийому суден всіх типів. «Будівельники зробили прекрасний аеродром, який згодом знадобиться всім жителям півострова і гостям Криму. Робота ще є», - зазначив командувач.

Міноборони в листопаді заявило про завершення реконструкції ЗПС довжиною 3,45 км на «Бельбеку». Злітно-посадкова смуга стала смугою подвійного призначення - для військових і цивільних літаків. Тепер аеропорт може приймати всі типи повітряних суден, включаючи важкі транспортні літаки.

Нагадаємо, що Російска Федерація збирається перекинути в кримський аеропорт більше 10 винищувачів Су-27СМ і Су-30м2. Під час реконструкції «Бельбека» винищувачі знаходилися на Кубані. 

Print Friendly, PDF & Email