Дата нової атаки залежить від того, скільки ракет планує використати противник, а також погодних умов.
Росія готується до нового масованого удару по Україні, точна дата якого залежить від багатьох чинників. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю РБК-Україна, опублікованому 4 січня.

Він зазначив, що підготовка до атаки - складний процес. Середній інтервал між використанням ракетного озброєння РФ - тиждень-два.

"Це вибір цілей, проведення розвідки, дорозвідки, це підготовка ракет, екіпажів, літаків, які будуть здійснювати удар, та інші питання, пов'язані з координацією... А після завдання ударів знову потрібно провести дорозвідку, уточнити, які результати", - зазначив Скібіцький.

Дата нової атаки, за його словами, залежатиме від того, скільки ракет планує використати ворог.

"Ми бачимо, що зараз авіація тренується, перелітає з одного аеродрому на інший, є тренування екіпажів щодо завдання ударів за минулу добу. Отже, йде процес підготовки до наступного обстрілу", - наголосив представник ГУР.

Крім того, багато залежатиме від погоди.

"Зараз якраз нормальна погода для застосування вищого озброєння. Шахеди зараз, як правило, працюють у темний час, а ракетне озброєння може застосовуватися протягом доби. І зараз погода, принаймні, у Києві, відповідна", - уточнив Скібіцький.

Print Friendly, PDF & Email