Інтенсивність використання озброєння Росією призведе до того, що дефіцит у цій сфері вона зазнає вже за кілька місяців.

Росія до кінця 2022 року зазнає гострого дефіциту снарядів, артилерії та бронетехніки. Про це повідомляє The Insider.

«Півроку війни для Росії призвели не тільки до колосальних непоправних втрат у живій силі, але і до величезної витрати озброєнь та військової техніки: керованих ракет вже дуже мало, снаряди для артилерії та бронетехніка вичерпаються до кінця року, а стан військової авіації не дозволяє вести повномасштабну повітряну кампанію.

Через санкції Росія не може продовжувати повноцінне промислове виробництво озброєнь та поповнювати запаси озброєнь, які швидко підходять до кінця», — йдеться у повідомленні видання.

Росія за півроку військової агресії проти України мала витратити не менше семи мільйонів снарядів, без урахування втрат прифронтових складів внаслідок українських ударів.

«При збереженні інтенсивності війни на нинішньому рівні Москва вже до кінця 2022 року зіткнеться зі справжнім снарядним голодом і з метою економії змушена буде скорочувати використання артилерії», — йдеться в тексті.

Складові озброєння від частого використання зношуються, додає ЗМІ. Зокрема, до кінця 2022 року знос артилерії сам собою призведе до різкого зниження її ефективності.

Також Росія має труднощі у виробництві артилерії та боєприпасів.

«(Окупанти, — ред.) будучи відрізаними від поставок західного обладнання, запчастин і матеріалів і одночасно обмеженими за людським капіталом та продуктивністю праці, російські виробники артилерії та боєприпасів неминуче зіткнуться в найближчій перспективі не стільки зі стагнацією, скільки зі скороченням виробництва», — йдеться у тексті.

У РФ наростає дефіцит далекобійних ракет, але Росія маскує дефіцит таких ракет, що зростає, обстрілами українських міст з далекобійної реактивної артилерії та використанням комплексів ППО/ПРО С-300/С-400 для ударів по наземних цілях.

Також згадується про можливий дефіцит бронетехніки. Водночас ситуація в авіації, «на перший погляд, виглядає краще», зазначає ЗМІ. Росія все ще здатна тримати біля кордонів близько 400 бойових літаків різних типів і, приблизно, 360 вертольотів. Однак не всі є ударними.

«Тим не менше, вести повномасштабну повітряну кампанію Росія виявилася не здатною від самого початку війни, а зараз її можливості для такої кампанії лише скоротилися», — підсумували автори статті.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email