Масовий терор проти людей на окупованій території досяг рівня, який Європа бачила лише під час Другої світової війни від нацистів, наголосив президент.
Активні бойові дії в Україні із застосуванням усіх видів озброєння, крім зброї масової поразки, продовжуються на лінії 1300 кілометрів. Про це у середу, 31 серпня, президент України Володимир Зеленський заявив під час відеовиступу на конференції «Форум 2000» у Празі (Чехія), інформує прес-служба президента.

«Лінії фронту на українській землі — 2,5 тисячі кілометрів. Активні бойові дії із застосуванням усіх можливих видів озброєння, крім, на щастя, зброї масової поразки, продовжуються на лінії 1300 кілометрів. Уявіть цей масштаб! Це як дорога від Києва до Праги «, — сказав він.

За його словами, Росія кидає на фронт зброю та снаряди з радянських часів, обстрілюючи українські міста з артилерії.

«Росія шантажує Україну, Європу, світ радіаційною катастрофою на Запорізькій атомній станції. Вдумайтеся в це! Жоден ворог людства ще не доходив до такого шантажу — не перетворював атомну станцію на поле битви», — зазначив Зеленський.

Президент України зазначив, що Україна зараз потребує постійної достатньої підтримки зброєю та снарядами, фінансової та санкційної підтримки.

«За радіаційний шантаж на Запорізькій АЕС Росатом та вся атомна галузь Росії мають отримати блокуючі санкції» — зазначив Зелеський,

Він також закликав зрештою повністю заблокувати російську банківську систему, звільнитися від енергетичної залежності від Росії.

Також президент зазначив, що Україна розраховує на підтримку у створенні та функціонуванні Спеціального трибуналу для покарання за злочин агресії тих, хто розв’язав війну проти України.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email