Ворог продовжує обстрілювати житлові квартали, а також військову і цивільну інфраструктуру, застосовує різні види озброєння.

Генштаб ЗСУ опублікував зведення про військове вторгнення РФ станом на вечір середи, 31 серпня.

На Харківському напрямку противник обстріляв цивільну інфраструктуру у районах населених пунктів Дуванка, Сосновка, Руська Лозова, Черкаські Тишки, Циркуни, Старий Салтів, Шестакове, Норцівка й Гусарівка, завдав авіаударів по району Руських Тишок, зробив невдалу спробу наступу у напрямку Прудянки.

На Слов’янському напрямку вогневого впливу зазнали позиції Сил оборони у районах населених пунктів Долина, Богородичне, Дібрівне, авіаудару було завдано біля Вірнопілля.

На Краматорському напрямку були артобстріли неподалік Веселого, Богородичного, Закотного, Григорівки і Спірного, авіаудари по районах населених пунктів Спірне, Івано-Дар’ївка.

На Бахмутському напрямку окупанти обстріляли об’єкти військової та цивільної інфраструктури у районах Бахмута, Соледара, Зайцевого і Кодеми.

Силами оборони України відбито спроби наступу противника на напрямках до населених пунктів Весела Долина, Бахмут, Зайцеве, Майорськ і Кодема.

На Авдіївському напрямку противник здійснив обстріл поблизу Авдіївки, Опросного, Уманського, Первомайського і Старомихайлівки. Здійснив невдалу спробу наступу на напрямках до населених пунктів Авдіївка, Первомайське, Красногорівка і Мар’їнка, зазнав втрат і відійшов.

На Новопавлівському напрямку зафіксовано обстріл позицій ЗСУ у районах населених пунктів Новомихайлівка, Пречистівка і Велика Новосілка. Ворог спробував покращити тактичне становище у районі Перемоги, але безуспішно.

На Запорізькому напрямку було обстріляно райони населених пунктів Бурлацьке, Кам’янське, Новопіль, Гуляйполе, Оріхів, Залізничне, Времівка, Новоіванівка і Мала Токмачка. Ворог задіяв авіацію для ударів біля Червоного, Дорожнянки і Новосілки.

На Південнобузькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на утриманні позицій. Здійснював обстріл із танків, ствольної та реактивної артилерії по районах населених пунктів Олександрівка, Лупареве, Червоний Яр, Киселівка, Квітневе, Велике Артакове, Шевченкове, Миколаїв, Біла Криниця, Посад-Покровське, Ольгине, Добрянка і Тополине. Авіаційних ударів зазнали райони населених пунктів Андріївка, Ольгине і Плотницьке.

У вівторок увечері повідомлялося про черговий удар по Антонівському мосту. Зазначалося, що це, мабуть, завершальний акорд.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email