Російська влада зіткнулася з труднощами щодо виплат раніше обіцяних грошей мобілізованим росіянам, ці проблеми посилюють соціальну напругу в російському суспільстві. Про це у зведенні за середу, 2 листопада, повідомляє американський інститут вивчення війни (IWS).

Росіяни в соцмережах повідомляють про численні мітинги, на яких мобілізовані протестують та вимагають обіцяних грошей.

Подібний протест був зафіксований в Ульяновську, а також у Чувашії, де російський місцевий чиновник кричав на мобілізованих, що влада не обіцяла їм виплату 300 000 рублів.

Сім'ї мобілізованих публічно поскаржилися губернатору Воронезької області Олександру Гусєєву, що вони отримали обіцяної компенсації в 120 тис. рублів.

Аналітики IWS зазначають, що Кремлю потрібно шукати гроші і продовжувати платити те, що він пообіцяв, щоб підтримувати контроль над суспільством та деяку схожість із моральним духом серед мобілізованих росіян.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email