Український актор, зірка Кварталу 95 Юрій Великий порадував шанувальників новим відео про "бойових комарів" та інші фейки країни-агресора Росії. Ролик він опублікував у своєму YouTube-каналі.

Великий з'явився в образі представника РФ в ООН Василя Небензі, який напередодні розсмішив світову спільноту новими фейками про контейнери з "бойовими комарами".

"Постійний представник Росії при ООН Небензя розсмішив світову спільноту черговими казками про наміри України і Заходу. Що нібито у березні на Херсонщині росіяни знайшли три безпілотники з ємностями, які можуть "поширювати заражених комарів". Ну що ж, підкинемо Небензі ще кілька ідей для його подальших спітчів", – прокоментував Великий.

Артист розповів про "равликів, протипіхотних хробаків і вибуховонючих клопів, бджіл-камікадзе, а також крилатих сонечок".

"Було створено інкубатор з виробництва агресивно-тактичних равликів, здатних нести на собі будиночок, повністю наповнений вибухівкою. У документах зазначено, що випробування вибухонебезпечних равликів почалися ще у 2012 році, щоб за 10 років равлики встигли доповзти до лінії фронту. Було виявлено склад протипіхотних черв'яків і вибуховонючих клопів. На озброєння української артилерії надійшли спеціально навчені кури-несучки, які за командою підносять снаряди і харчуються бойовим зерном. У знайдених документах також згадується про створення спеціального загону жуків-гнійників, здатних перевертати нашу бронетехніку своїми лапками", – заявив "Небензя".


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email