Естонія вводить законодавчу заборону на володіння зброєю для громадян третіх країн, які там живуть. Уряд республіки в середу, 2 листопада, схвалив поправки до закону про зброю, внесені міністерством внутрішніх справ. Тепер їх слід розглянути парламенту.

За оцінкою естонської влади, запропонована норма зачепить 1325 осіб, у володінні яких перебуває 3080 одиниць зброї. Більшість із тих, хто підпадає під обмеження, - громадяни Росії та Білорусі, які живуть в республіці.

"Сьогодні ми не можемо ризикувати тим, що громадяни іншої, ворожої держави мають дозвіл на носіння зброї і володіли нею", - заявив міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс. На його думку, вони можуть "відчути, що мають взятися за зброю" через "ідеологію або громадянську лояльність", захищаючи інтереси їхньої країни. "Цим законом ми усуваємо такі ризики", - пояснив Ляєнеметс.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email