На початку грудня європейський ринок закриється для російської нафти, але пошук нових місць збуту для майже 1,4 млн барелів нафти у день Росії поки що не вдається.

У Росії почалися проблеми з пошуком нових ринків для своєї нафти. Про це у понеділок, 31 жовтня, повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що Москва намагається забезпечити собі нафтові ринки до того часу, коли 5 грудня набудуть чинності санкції Європейського Союзу щодо морського експорту російської нафти.

За даними Bloomberg, морські перевезення з Росії зросли за сім днів до 28 жовтня, але середнє значення за чотири тижні змінилося у протилежному напрямі, при цьому обидва показники прив'язують постачання до рівня трохи вище 3 млн барелів на день.

Близько 740 000 барелів на день із цієї загальної кількості постачалося у європейські країни – на ринок, який здебільшого зникне до кінця листопада.

Крім того, Росія втратить канали збуту ще 650 000 барелів на день, що постачаються у Польщу й Німеччину за системою Дружба. Так Москві необхідно знайти нові ринки для майже 1,4 млн барелів нафти на день.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email