Війська РФ не в змозі укріпити нову лінію фронту після успішного контрнаступу ЗСУ у Харківській області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) у зведенні за підсумками понеділка, 12 вересня.

Наразі обидві сторони ведуть активні бої за Лиман, а росіяни побоюються, що ЗСУ форсуватиме Сіверський Донець. Війська РФ, ймовірно, зосереджені біля лінії Лиман-Ямпіль, оскільки вважають, що вона буде потенційною ціллю для українського наступу, йдеться у звіті.

В ISW вважають, що окупанти не в змозі укріпити нову лінію фронту та активно залишають східну частину Харківської області для передислокації на інші напрямки, наприклад, у південно-західну частину Донецької області.

«Це свідчить про те, що російське командування не надає першочергової важливості для укріплення вразливих позицій на схід від річки Оскол», — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що успіх українського контрнаступу може ще більше послабити і так низький бойовий дух у ЗС РФ, а також ускладнить вербування нових добровольців російським командуванням.

Зазначається, що затримка чи можливе призупинення нових найманців дасть українським військам час для консолідації, а потім відновити наступ. Тоді ЗСУ вже не зупинить можливе прибуття «добровольців» в Україну.

 

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email