Російські окупанти створюють фейковий сайт «Фонду Зеленського», попереджає розвідка.

Влада Росії готує провокації з метою дискредитації президента України Володимира Зеленського, заявляють у розвідці Міноборони.

 

«Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної «акції», спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського в країнах Західної Європи», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в РФ планують створити фейковий майданчик (сайт) так званого «Фонду Зеленського», на якому буде розміщена пропозиція до іноземних громадян і установ приєднатися до його «діяльності».

«Планується створення та подальша публікація «асортиментної лінійки Фонду» і реєстрація його на торгових майданчиках Європи. Роботу організаційної структури Фонду в країнах Європи планується розвивати за принципом «мережевого маркетингу». Це, на думку організаторів, дозволить активно поширювати вказану інформацію в європейському медіа-просторі», – заявляють у ГУР.

Зазначається, що наразі створено сайт «Фонду», підготовлено для поширення в соцмережах фейкові скриншоти начебто публікацій відомих ЗМІ про створення «Фонду», створено базу т.зв. «мережевих лідерів» і блогерів для подальшого поширення матеріалів, а також підготовлено меми і коментарі для соціальних мереж.

Запуск проекту очікується найближчим часом, повідомляють у ГУР.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email