Президент України Петро Порошенко буде присутній сьогодні у Верховній Раді під час голосування за законопроект, який закріплює в Конституції курс держави на вступ до НАТО і ЄС. Про це повідомляє УНН з посиланням на інформоване джерело.

«Очікується, що Президент буде присутній при розгляді законопроекту за курсом НАТО і ЄС», – повідомило джерело.За словами співрозмовника агентства, це повинно відбутися сьогодні.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив профільному комітету — з питань правової політики — підготувати законопроект №9037 щодо курсу України на вступ до НАТО і ЄС для того.

Перед цим запропоновані зміни до Конституції щодо закріплення курсу України на ЄС та НАТО було підтримано Конституційним судом України. Про це повідомила представник президента України у Верховній Раді, народний депутат Ірина Луценко. 

«Тільки що Конституційний суд, своєю більшістю, 14 голосів, прийняв рішення про те, що запропоновані зміни до Конституції щодо закріплення курсу України на ЄС та НАТО, підтримані», – повідомила Луценко.

Нагадаємо, що 20 листопада Верховна Рада перейменувала Кіровоградську область в Кропивницьку.

Print Friendly, PDF & Email