Міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман оголосив про свою відставку після спеціального засідання партії «Наш дім — Ізраїль», передає державне інформагентство Туреччини Anadolu.

Рішення про відставку Ліберман прийняв в знак протесту проти угоди про перемир’я, досягнутої напередодні між палестинськими угрупованнями та Ізраїлем. «Перемир’я є нічим іншим, як капітуляцією перед тероризмом», — сказав Ліберман.

Міністр зазначив, що не стане мовчати у відповідь на рішення Ізраїлю дозволити надходження 15 мільйонів доларів з Катару в Газу і перемир’я з палестинськими угрупуваннями.

«З одного боку, Кнесет приймає закони, що дозволяють запобігти передачі грошових коштів сім’ям терористів, а з іншого — передаючи їм гроші (населенню Гази) дозволяємо організовувати акції біля наших кордонів і вбивати наших військових», — зазначив тепер колишній міністр оборони.

За його словами, Ізраїль не може мовчати у відповідь на запуск 500 ракет по території країни палестинськими угрупованнями.

Авігдор Ліберман був призначений міністром оборони в 2016 році.

Раніше прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про рішення прийняти пропозицію ХАМАС про укладання перемир’я. «У такі часи керівництво приймає непрості, але правильні рішення, навіть якщо це і дуже важко», — сказав він.

Print Friendly, PDF & Email