Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков в п’ятницю, 30 листопада, показав журналістам два електронних послання, датованих січнем 2016 року, від колишнього юриста президента США Трампа Майкла Коена, передає DW. В листах Коен просить Кремль про допомогу в реалізації проекту будівництва «Вежі Трампа» в Москві.

За словами Пєскова, Коен просив про зустріч з ним особисто або з тодішнім главою адміністрації президента Росії Сергієм Івановим, щоб обговорити деталі бізнес-проекту. «Протягом останніх кількох місяців я працював з компанією, що базується в Росії , щодо будівництва «Вежі Трампа» в Москва-сіті. Я звертаюся до вас із проханням про сприяння. Я прошу, щоб хто-небудь, бажано ви самі, зв’язалися зі мною, аби я міг обговорити деталі, а також організувати зустрічі з потрібними людьми», – йдеться в одному з листів Коена.

Прес-секретар повідомив, що російські офіційні особи для відповіді зв’язалися з адвокатом по телефону. «Ми їм сказали, що адміністрація президента будинків не будує, а якщо вони зацікавлені в інвестиціях, то будемо раді бачити їх на Санкт-Петербурзькому економічному форумі», — сказав Пєсков.

Ділові проекти Трампа в Росії потрапили в центр уваги 29 листопада перед самим від’їздом президента США на саміт країн G20 в Буенос-Айресі, коли Майкл Коен визнав в суді, що він збрехав Конгресу США, заявивши, що переговори про будівництво «Вежі Трампа» в Москві завершилися в січні 2016 року. Насправді ці переговори тривали до червня 2016 року, коли Трамп уже домігся номінації на посаду президента США від Республіканської партії.

Print Friendly, PDF & Email