Один з поїздів-експресів, які з учорашнього дня курсують за маршрутом «Залізничний вокзал «Київ» – аеропорт «Бориспіль» і назад зламався на другий день після запуску. Про це стало відомо з повідомлень користувачів на сторінці «Укрзалізниці» в   Facebook, передає УНН.

«Я так розумію, тільки вчора цей шлях займав 35-40 хвилин, незважаючи на будь-які обставини. Тому що, на жаль, 01.12.2018 рейс, який повинен був прибути о 11:40, ще навіть не доїхав, а вже 12:00. Тому, чесно кажучи, враження не дуже. Поїзд зламався! Це успіх», — написав користувач Mykyta Dubyna.

Пізніше ще один користувач Andrew Tsup зазначив, що сьогодні поїзд, який повинен був відправитися о 12:43, прибув в зчепленні з наступним і відправився о 13:12. «Чудово, новий поїзд зламався на другий день рейсової роботи», – додав він.

Перший рейс залізничного сполучення за маршрутом «Залізничний вокзал «Київ» – аеропорт  «Бориспіль» запустили у п’ятницю 30 листопада. Про це повідомила прес-секретаря міністра інфраструктури України Марини Томко.

«Поїхали! Експрес до Борисполя рушів!» – написала вона у Facebook.

Print Friendly, PDF & Email