Російський флешмоб «Путін — злодій», що поширився серед студентів, це тільки початок зміни Росії; саме молоде покоління росіян скине Путіна, а не санкції і кремлівські олігархи.

«Тому що я вірю в провідні технології. Я вірю в те, що інтернет, соціальні медіа і всі інші проб’ють будь-яку броню КДБ, ФСБ, ГРУ і т.д. Тому що прийшов такий час. Всі вимагають змін. Світ очікує змін», — заявила в ефірі ObozTV експерт-міжнародник Ірина Верещук. За її словами, саме завдяки сучасним дітям у Росії ще є шанс.

На сьогоднішній день, відзначає Верещук, Путін і режим не можуть монополізувати право на інформацію, і це їх врешті-решт згубить.

«І РФ обов’язково стане багатою державою і буде поважати своїх сусідів. Але в якій формі і коли — це вже питання не до нас», — підсумувала міжнародник.

Нагадаємо, школярі та студенти з Росії влаштували масовий антипутінський челлендж після того, як 12 листопада в школі номер 20 селища Тайгове (Красноярський край) один з учнів написав на дошці «Путін — злодій», через що вчитель історії і суспільствознавства Євдокія Ковальова відчитала підлітків: загрожувала поліцією, охоронцями Путіна і згадувала часи, коли за подібну провину могли розстріляти.

Читайте також: Путіна чекає провал на українських виборах, — експерт

Print Friendly, PDF & Email