Екс-в.о. голови Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) України Мирослав Продан вже на наступному тижні планує повернутися до Києва після лікування закордоном. Екс-чиновник запевняє, що збирається з'явитися в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, яка підозрює його в незаконному збагаченні.

"Наступного тижня повертаюся до Києва після завершення лікування. Лікарі вважають, що мій стан дозволить залишити медичний заклад. Сьогодні адвокати надали представникам САП інформацію з цього приводу. Сподіваюся, що з мого повернення не влаштують шоу. В той же день я готовий з'явитися в САП", - написав Продан на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, вручивши йому підозру, правоохоронці намагалися залякати його, щоб він не повернувся в Україну.

"Багато хто сподівався, що я залишуся за кордоном. Адже в такому разі і доводити нічого не треба. Не повернувся, сховався - підтвердив, що дійсно винен. Я такого подарунка людям, які мене замовили, не зроблю. Я повертаюся ... Я повертаюся, щоб довести свою правоту", - підсумував Продан.

Колишнього чиновника підозрюють в тому, що він не задекларував дорогу нерухомість закордоном. А також зареєстрував на близьких родичів дорогі будинки, квартири і машини.

 

Print Friendly, PDF & Email