Глава правлячого режиму РФ Володимир Путін під час телефонної розмови запевнив президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана, що він не має наміру використовувати ядерну зброю. Про це речник президента Туреччини Ібрагім Калин заявив у коментарі виданню Anadoly Agency у четвер, 3 листопада.

За його словами, турецький лідер з минулого року проводить регулярні переговори з російським колегою та пропонує знизити ескалацію. Турецький дипломат заявив, що нині нібито немає жодного поступу на фронті. Він також додав, що "жодна зі сторін не виглядає переможцем у цій війні".

Калин зазначив, що Росія запевнила Туреччину у відсутності планів застосування ядерної зброї. Україна, у свою чергу, спростувала твердження росіян про "підготовку до застосування "брудної" зброї".

Представник президента Туреччини додав, що Анкара планує запропонувати обом сторонам повернутися до переговорів, аби уникнути збільшення кількості жертв та "втрат територій".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email