Іран збільшує виробництво дронів в інших країнах. Зокрема, іранський завод є у Сирії. Ще одне підприємство з травня працює у Таджикистані. Вузлове складання можуть також налагодити у Білорусі. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

У повідомленні йдеться, що Іран постачає Росії такі моделі БпЛА: Mohajer, Arash 1 та Arash 2, Shahed 131 та Shahed 136.

У ЦНС вважають, що є два шляхи перевезення дронів від виробника до пунктів призначення: повітряний та морський.

Повітряним шляхом доставку дронів та інструкторів здійснюють такі компанії:

Iran Air (іранська державна авіакомпанія, контрольована місцевим міністерством інфраструктури);
Mahan Air (засновником є ​​Некомерційний інститут Молала Мовахедіна);
Pouya Air (входить до складу Корпусу вартових ісламської революції (КВІР), військова гілка виконавчої влади Ісламської республіки Іран);
Saha Airlines (входить до складу військово-повітряних сил Ірану).

Крім повітряного шляху для перевезення дронів Іран використовує також морський шлях через Каспійське море. Іранці, за документами, перевозять запасні частини для цивільної авіації, використовуючи порт Бандар-Анзалі. Пунктом призначення є російські Астрахань або Махачкала.

У Сирії Росія може забирати іранські ракети "земля-земля" Zolfaghar, що базуються там. Також тут є завод з виробництва дронів-камікадзе.

У Білорусі роботи зі створення власних "дронів-камікадзе" форсував "558 Авіаційний ремонтний завод", це може бути прикриттям для використання іранських напрацювань.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email