Американська корпорація Microsoft розширила підтримку України до кінця 2023 року та надасть технологічну допомогу на 100 млн доларів. Про це сказав віце-президент компанії Бред Сміт під час зустрічі із міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим, повідомляє Мінцифри у четвер, 3 листопада.

Зазначається, що завдяки технічній допомозі державні установи, критична інфраструктура та інші сектори в Україні продовжать безкоштовно використовувати цифрову інфраструктуру та працювати у хмарі Microsoft.

"Також компанія допоможе з кураторством та реалізацією цифрових секторів України, таких як кібер, судочинство, митниця, медицина та освіта", – йдеться у повідомленні.

При цьому з початку повномасштабної війни Microsoft надала понад 400 млн доларів на підтримку України.

Також компанія стала однією з перших, яка ще на початку березня призупинила нові продажі продуктів і послуг у Росії.

"Державні структури та об'єкти критичної інфраструктури зможуть безкоштовно використовувати хмари Microsoft ще до кінця 2023 року. Також це підтримка цифрової реформи Державної служби статистики. Microsoft – великий друг України. Саме їхні хмарні технології від початку повномасштабної війни відіграли вирішальну роль у захисті нашої цифрової інфраструктури та безпеки даних українців", – зазначив голова Мінцифри Михайло Федоров.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email