Президент Росії Володимир Путін закликав президента України Петра Порошенка підписати прийнятий у Верховній Раді закон про особливий статус Донбасу. На його думку, цей документ в даний момент є ключовим для забезпечення врегулювання конфлікту в регіоні.
Про це повідомляє видання з посиланням на прес-конференцію президента Росії.

«Закон про особливий статус Донбасу, який був прийнятий парламентом України, досі не набув чинності. Це - ключовий елемент врегулювання», - повідомив він.

Він зазначив, що не знає причин, за якими український президент досі не підписав прийнятий в Раді ще на початку жовтня проект.

«Рада прийняла закон про особливий статус Донбасу, а президент не вводить його в дію. Він не хоче. Я не знаю, з яких міркувань, це у нього запитаєте », - зазначив президент Росії.

4 жовтня депутати Верховної Ради України підтримали законопроект №9153 про продовження закону про особливий статус Донбасу. Продовження дії закону про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей підтримали 245 депутатів.

12 жовтня Державний департамент США привітав Україну в її рішенні продовжити особливий статус окремих територій Донбасу, і закликав Росію приєднатися до Києва в його спробах імплементувати мінські домовленості і врегулювати ситуацію мирним шляхом.

Print Friendly, PDF & Email