В Індії десятки тисяч фермерів долучилися до протестного маршу через штат Махараштра, кінцевою ціллю якого є столиця штату Мумбаї, передає Reuters. Вони вимагають відмініти плату за користування землею та передати земельні ділянки у власність сільстких жителів, які десятки років обробляють ці землі. Крім того вони прагнуть підвищення цін на зерно, молоко та інші сільсько-господарські продукти. 

Учасники акції, проходячи через Мумбаї викрикували вимоги про передачу земель та виплату компенсацій фермерам у посушливих районах країни. 

«Протягом багатьох поколінь ми обробляли землю, але на папері ми не володіємо нею», — заявив Ремсінгх Павара (Remsingh Pawara), який приєднався до подібного протестного руху ще в березні, коли уряд держави пообіцяв врегулювати питання про земельні права.

«Більше восьми місяців минуло з того моменту, як уряд пообіцяв вирішити наші проблеми, але нічого не було зроблено», – додав Павара, зазначивши, що співробітники департаменту лісу все ще переслідують фермерів. 

Організатори протесту повинні зустрітися з головним міністром Махараштри Девендрою Фаднавісом (Devendra Fadnavis) та іншими представниками штату пізніше у четвер, заявив урядовець.

«Ми будемо продовжувати протести в Мумбаї, поки уряд не дасть нам письмові запевнення щодо врегулювання наших проблем у встановлений термін», — сказав лідер протесту Пратіба Шінде (Pratibha Shinde).

Після протестів у березні влада пообіцяла владнати всі питання протягом шести місяців, однак не дотрималася свого слова. 

Print Friendly, PDF & Email