Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони одноголосно рекомендував парламенту підтримати проект закону, яким затверджується указ президента про введення воєнного стану в Україні, передає УНІАН. Голова комітету Сергій Пашинський, коментуючи таке одностайне рішення, зазначив, що це демонструє Росії, що, незважаючи на наші суперечки, таке рішення приймається одноголосно. «Так, ми багато обговорювали, але в такі моменти ми єдині, як ніколи», — зазначив Пашинський. 

Також комітет звернувся до генерального прокурора України та СБУ, щоб вони негайно дали правову оцінку дій громадян України, які останнім часом публічно звинувачували українську державу в агресії проти РФ. Пашинський зазначив, що комітет звертається з вимогою «порушити проти цих громадян справи за статтею» державна зрада «і притягнути їх до кримінальної відповідальності». За це рішення також проголосували всі члени профільного комітету.

Крім того, комітет проголосував за те, щоб звернутися до Кабміну, Нацбанк, СБУ та Державної фіскальну службу з вимогою дати звіт про виконання застосування санкцій. За це рішення також проголосували одноголосно.

Нагадаємо, що сьогодні о 16:00 мало розпочатися засідання Верховної Ради присвячене введенню воєнного стану. Відповідний законопроект було внесено президентом України Петром Порошенко.

Print Friendly, PDF & Email