Астролог Влад Росс в коментарі «Главреду» розповів, наскільки слова Володимира Путіна про ядерну війну близькі до правди, і чи зможуть російський і американський президент домовитися.

«З астрологічної точки зору листопад буде найкращим часом для того, щоб домовитися, досягти якогось компромісу Якраз в цьому місяці — 11 листопада — Путін і Трамп повинні були зустрітися в Парижі, але зустріч, на жаль, було скасовано. 8 листопада Юпітер входить в знак Стрільця, а пізніше — в Меркурій. Це найбільш вдалий час, коли могли б бути досягнуті ефективні домовленості», -. зазначив він.

Однак, попри перенесення зустрічі, за прогнозом Росса, Путін і Трамп все ж домовляться і знайдуть якесь компромісне рішення. «Трамп народжений під знаком Близнюків, Путін — під знаком Терезів, а Близнюки і Терези завжди знайдуть точки дотику», — додав він.

Але при цьому астролог не виключає, що Путін може розв’язати ядерну війну, але пізніше.

«Путін залишається небезпечним в плані застосування тактичної ядерної зброї. Про це писав ще Нострадамус. У центурії 10 катрену 72 говориться про те, що «Цар Жаху воскресне в серпні (за старим стилем це сьомий місяць) 1999 року». У цей час Путін прийшов до влади, коли Єльцин призначив його наступником 9 серпня 1999 року, в момент страшного затемнення над Європою», — розповів експерт.

Читайте також: Зустріч Трампа і Путіна зірвалася через прохання Макрона.

Print Friendly, PDF & Email