Без офіціозу і зайвих речень інтерв’ю з видатним політичним діячем, президентом Інституту Права і Суспільства, юристом, який мав можливість внести власну лепту у написання конституції України – Юрієм Кармазіним. Ексклюзивну інформацію довідався ведучий Selector TV, політолог-міжнародник Андрій Бузаров.

На зустрічі зачепили питання: складності прийняття конституції України, поточна ситуація в країні та Кримське питання. Поштовхом до такої собі «сімейної бесіди» стала визначна подія – прийняття Конституції України, ще 1996 році. Тому не дивно, що саме з привітань розпочалась розмова, яку ви не почуєте і не прочитаєте в інших джерелах.

Юрій Кармазін висвітлив думку, що порівнюючи владу сьогодні і 20 років тому, окреслений «депутатський  значок» вже не несе за собою нічого цінного і не веде за собою людей. Розмова між співбесідниками чіпляла моменти етапу розвитку документу і моменти гальмування.

Ремарка, політичний діяч зазначив, що в Конституції Республіки Крим було лише одне слово про Україну («Республика Крым строит отношения с Украиной на договорных началах»), а всі замовчують. І наголосив, що усе телебачення і радіо лежать під одними лапами «рошенізації», кругом марка.

Він проти «рошенізації демократії» і «гройсманізації» науки, охорони здоров’я і промисловості. Бо через недостатність знань, довіри населення і механізму правлення держави,  відбуваються негативні процеси в Україні.  На усе життя Юрій запам’ятає догану на  запропоновану статтю у Конституції, а саме до 7 частини ст.17 «На території України забороняється розташування іноземних військових баз». І це не єдина суперечка між владою і Юрієм Кармазіним.

53-х  хвилинний випуск вміщує у собі багато цікавих фактів, які висвітлює нам експерт. Пропонуємо Вам, детальніше ознайомитись з проведеним інтерв’ю і сформувати вже свою, власну думку.

Print Friendly, PDF & Email