Президент США Дональд Трамп і перша леді Меланія Трамп вшанували пам’ять колишнього президента Джорджа Буша-старшого хвилиною мовчання, передає Голос Америки.

Подружжя Трампів стояло біля труни покійного президента, яку розташували в ротонді Капітолія у Вашингтоні, близько хвилини, після чого президент віддав честь Бушу, розвернувся і вийшов.

Капітолій відкритий для високопоставлених осіб і громадськості, які можуть пройти повз труну і віддати данину поваги 41-му президенту країни до ранку середи.

Буш помер в Техасі ввечері 30 листопада у віці 94 років після кількох років погіршення здоров’я.

Техас проводив Буша в понеділок 21 залпом з артилерійських знарядь. Труна з його тілом була доставлена ​​на базу ВПС Ендрюс в Меріленді президентським літаком, наданим Трампом. Автомобільний кортеж доставив покриту американським прапором труну в Капітолій, де під звуки гімнів у виконанні армійського оркестру зібралися рідні та друзі.

На поминальній церемонії виступили ті політики, хто знав 41-го американського президента особисто.

Тисячі студентів, співробітників та інших людей прийшли вшанувати пам’ять і покласти квіти до меморіалів в президентській бібліотеці Буша в Техаському університеті A & M і в парку в центрі Х’юстона.

Print Friendly, PDF & Email