Українські військові продовжують знищувати російських окупантів у всіх напрямках лінії фрону. Про це у вівторок, 20 вересня, заявив у відеозверненні президент Володимир Зеленський.

Він наголосив, що Збройні сили України майстерно вирішують завдання, які ставить перед ними командування.

«Ситуація на передовій чітко свідчить про те, що ініціатива — за Україною. Наші захисники дуже акуратно та дуже хоробро вирішують завдання, які ставить перед ними командування», — зазначив глава держави.

Зеленський також подякував 81 окремій десантно-штурмовій бригаді за героїчне звільнення населених пунктів Донецької області, а 93 окремій механізованій бригаді — за потужну оборону Бахмута і Соледара.

Президент наголосив, що Україна продовжує здійснювати стабілізаційні заходи на деокупованих територіях.

При цьому він відмітив, що на звільнених територіях правоохоронці знаходять нові свідчення звірств росіян.

Раніше в понеділок повідомлялося, що ЗСУ звільнили три населені пункти в Донецькій області. Усі вони розташовані у Лиманському районі.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email