У Росії нібито почали діяти "жовто-блакитні диверсанти", які не погоджуються з політикою РФ.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв допустив скасування мораторію на страту в Росії, зокрема для "зрадників" та "диверсантів". Про це він повідомив у Telegram.

Він зазначив, що в Росії почали діяти "жовто-блакитні диверсанти", які не погоджуються з політикою РФ.

"Тобто, ми у себе цих виродків прийняли, дали їм можливість здобути освіту. У відповідь - теракти та диверсії", - заявив Медведєв.

За його словами, до них можна прирівнювати і росіян, які підпалюють військкомати та руйнують інші державні об'єкти.

"Вирок таким негідникам (під час Другої світової війни, - ред.) був один - розстріл без суду і слідства. Прямо на місці злочину. Тому що якщо ти зрадник, який вчинив такий злочин у воєнний час, то в тебе немає ні віку, ні національності, ані навіть права на захист свого життя. У рамках нинішньої Конституції мораторій на смертну кару може бути подолано у разі потреби при зміні правових позицій Конституційного суду Росії. Це питання вибору засобів захисту інтересів наших людей, держави та суспільства", - зазначив заступник голови Ради безпеки РФ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email