Президент Володимир Зеленський заявив, що за останні шість місяців Україна змінила світ, історію та себе. Відео привітання українців із Днем Незалежності опублікувала прес-служба глави держави.

«Півроку тому Росія оголосила нам війну. 24 лютого вся Україна почула вибухи та постріли. І 24 серпня не мала почути слів «з Днем Незалежності». 24 лютого нам говорили: у вас немає шансів. 24 серпня ми говоримо: з Днем Незалежності, Україно!» — наголосив Зеленський.

За його словами, тепер країна точно знає, «хто справді брат та друг, а хто навіть не випадковий знайомий». Водночас «весь світ дізнався, хто такі українці».

Президент заявив, що «український народ та його мужність надихнули весь світ» і дали людству нову надію на справедливість.

«Ми тримаємося шість місяців. Нам важко, але ми стиснули кулаки і вигризаємо свою долю. Кожен новий день — це нова причина не здаватися. Бо, пройшовши стільки всього, ми не маємо права не дійти до кінця. Що для нас кінець війни? Раніше ми казали: мир. Зараз кажемо: перемога», — зазначив глава держави.

Він нагадав, що Донбас та Крим — це Україна, і країна повертатиме їх будь-якими шляхами.

«Ми не торгуємо своїми землями та своїми людьми. Для нас Україна — це вся Україна. Усі 25 регіонів, без поступок чи компромісів. Ми не знаємо цих слів, вони були зруйновані ракетами 24 лютого», — зазначив Зеленський.

Президент заявив, що за час війни «ми змінилися всі» — хтось народився вдруге як людина, громадянин, патріот, просто як українець.

«Ми нарешті стали справді єдиними. Нова нація, що з’явилася на світ 24 лютого о 4 ранку. Не народилася, а відродилася. Нація, яка не плакала, не кричала, не злякалася. Не втекла. Не здалася. Не забула», — зазначив він.

«Ми зустрічаємо цей день у різних обставинах, умовах і навіть у різних часових поясах, але з єдиною метою — збереження незалежності та перемоги України!», — підсумував Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email