Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний опублікував відео, де українські захисники розповідають про незалежність. Ролик з’явився у Facebook 24 серпня.

«Як можна відчути незалежність? Ті, хто за неї воюють, знають її смак. Це смак землі, що в’їдається в шкіру. Смак крові і смерті, якою пронизане повітря. Солоний смак сліз. Незалежність — це відповідальність, що лежить на твоїх плечах. Ти ведеш у бій і знаєш, що з нього повернуться не всі. І живі, і загиблі залишаються з тобою назавжди. На совісті. І в пам’яті», — зазначив Залужний.

Він наголосив, що незалежність має голос — голос предків та голос дітей. Вона можлива лише тоді, коли є люди, які готові за неї боротися.

«Дякую вам, захисники та захисниці України! Я маю честь служити разом з вами. Вічна пам’ять полеглим героям! Вічна слава живим! Слава Україні!», — заявив головнокомандувач.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email