Влада України зараз не застосовує той стовідсотковий потенціал, який передбачений мобілізацією, оголошеною 24 лютого 2022 року.

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що в Україні поки що немає необхідності в тому, щоб оголошувати масову мобілізацію. Наразі вона проходить у "спокійному режимі". Про це він сказав у ефірі телемарафону.

"Ми добираємо, ми поповнюємо, втрати також, на жаль, є, ми відновлюємо втрати наших бойових бригад, деяких фахівців беремо особливих, які нам потрібні для тих чи інших завдань, але потреби в такій масовій мобілізації станом на сьогоднішній день я не бачу", - зазначив міністр.

За словами Резнікова, влада України зараз не застосовує той стовідсотковий потенціал, який передбачений мобілізацією, оголошеною 24 лютого 2022 року.

"Але, звісно, ситуація може на фронті змінитись у будь-який момент, тому залежно від того, як розвиватимуться події, прийматиметься рішення РНБО, президента, ВР і тоді буде це публічно, що ми збільшуємо потреби сектору безпеки та оборони, нам потрібно збільшувати мобілізацію", - заявив голова Міноборони.

Print Friendly, PDF & Email