Під час прес-конференції, яка пройшла 16 грудня 2018 року, Президент України Петро Порошенко відповів на запитання запрошених.

Одним із запитань стосувалося українських моряків, які були затримані після атаки у Чорному морі і зара перебувають у російських СІЗО.

За словами Порошенка, коли стався напад на українські кораблі у Керченській протоці, він негайно доручив зв’язатися з Путіним.

«На жаль, досі Путін не відповів на мій запит на пряму телефонну розмову у будь-якому форматі – у двосторонньому, у «нормандському», за участі американських партнерів тощо», — повідомив президент України.

На прес-конференції Петро Порошенко додав,  що Володимир Путін відмовився розмовляти «не тому, що це пов’язано з виборчим процесом в Україні, а тому, що йому нема чого сказати».

Він також зазначив, що Путін «не очікував, що протягом 24 годин, за які були проведені інтенсивні консультації з міжнародними партнерами, будуть заяви Великої сімки, ЄС, більшості країн-партнерів».

«Йому не було, що відповісти», — додав Порошенко.

Нагадаємо, на наступний день після Об’єднавчого собору і обрання патріарха Православної церкви України президент Петро Порошенко екстрено скликав велику прес-конференцію.

Print Friendly, PDF & Email