Президент України Петро Порошенко назвав санкційний список РФ «державною нагородою», оскільки до нього потрапили виключно гідні українці. Він зазначив, що санкції були доволі очікуваним кроком РФ і зайвий раз продемонстрували неконструктивну позицію Кремля. Про це президент заявив в рамках спільної з Ангелою Меркель прес-конференції передає РБК-Україна. 

«Перш за все я хочу підкреслити, що російське рішення про санкції не було несподіваним. За невеликим винятком це список дуже гідних людей, які є в цьому списку, включно з моїм сином. Включно з половиною моєї адміністрації, з великою кількістю народних депутатів, більшістю членів коаліції урядовців України. Хочу сказати, що перебування в цьому листі - якась державна нагорода. Так це принаймні сприймається. Дуже ображені ті, хто до цього списку не потрапили», – прокоментував Порошенко.

Він також зазначив, що замість того, щоб вводити санкції, Росія мала би вчинити набагато простіше – вийти з українських територію та забрати свою військову техніку. Також президент вважає, що ці санкцій лише є свідченням того, що Москва не збирається виконувати мінські домовленості. 

Нагадаємо, що сьогодні Дмитро Медведєв піддписав санкції проти України. До списку увійшли 322 громадянина і 68 компаній України.

Print Friendly, PDF & Email