Під час свого виступу на честь Дня соборності України, президент Петро Порошенко заявив що протистоятиме спробам дестабілізації країни із метою проведення позачергових виборів. Цей сценарій, на думку президента розроблений у Москві, і над ним вже працюють деякі українські політики. «Як президент всіма доступними та законними способами буду протидіяти спробам дестабілізувати країну і знищити всі ті перші результати, які забезпечила українська влада і вистраждав український народ» – сказав Петро Порошенко. «Ціль Росії – це вся Україна, а не лише Крим і Донбас» — додав він.

Президент розкритикував ідею покращення стосунків з Росією, назвавши її ганебною відмовою від територій: «Як не сумно говорити про це в День соборності, але у нас є політичні сили, які в ретельно завуальованій формі пропонують нам відмовитися від Донбасу… Хочу адресувати цим політикам питання: панове, а ви збирали ці території, щоб ними розкидатися»?

Він також нагадав про успіхи чинної влади, які, на його думку українські можновладці досягли на шляху реформ: «Зміни, які ми почали в 2014 році, у 2015 році, перші зміни були очевидними тільки для реформаторів, а в 2016 році їх вже помітили й оцінили і всередині країни, і наші закордонні партнери, а 2017 рік має стати роком, коли зміни відчують широкі верстви українського населення».

В чому саме полягають ці успіхи президент, на жаль, не пояснив.

Print Friendly, PDF & Email