Агресія Російської Федерації в Керченській протоці була здійснена з метою позбавити Україну автокефалії і міжнародної підтримки. Про це сказав президент України Петро Порошенко, передає УНІАН з посиланням на Еспресо.TV. 

«Для чого Путін зробив це саме зараз? Щоб не було Томосу, щоб церква думала, якщо військовий стан, то його Святість нам нічого не дасть. Він прорахувався. Будемо молитися і все буде добре. І друга позиція, щоб позбавити нас міжнародної допомоги. нібито коштів країні, яка воює, не дадуть. Вчора я провів інтенсивні міжнародні консультації та сказав, що це ж не ми воюємо. ми виконуємо свій обов'язок захищати рідну землю. і ми почули відповідь: пане президенте, ми вам віримо», – заявив Порошенко.

Нагадаємо, що сьогодні президент також пояснив чому рішення про воєнний стан було прийняте саме зараз, а не 4,5 років назад. За словами Порошенка, дії РФ в Азові стали першою відкритою атакою Росії. Крім того Росія не збиирається зупинятися, вона активно стягує військову техніку до українського кордону, розповів президент. 

Print Friendly, PDF & Email