Президент України Петро Порошенко ініціює проведення незалежного міжніродного аудиту Державного концерну «Укроборонпром». Про це глава держави заявив на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, повідомляє прес-служба президента.

«Ініціюємо незалежний міжнародний аудит Державний концерн «Укроборонпром» і комплексну ревізію усіх контрактів. І українському суспільству, і міжнародним партнерами продемонструємо повну відкритість і прозорість в питанні реформування концерну», – йдеться в повідомлені. 

Крім того пропонується розширити склад Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО. Це, за словами Порошенко, пришвидшить досягнення підприємствами концерну стандартів, необхідних для вступу України до Північноатлантичного альянсу.

«Аудит підприємства, оцінка його корпоративного управління, оновлення наглядової ради, контроль і прозорість державного оборонного замовлення – все це допоможе концерну трансформуватися та не втратити довіру громадян, партнерів та інвесторів, – заявив президент. – Як Верховний Головнокомандувач не дам зруйнувати довіру до армії ні тим, хто хоче наживатися на нашій обороноздатності, ні тим, хто через політичні цілі та політиканство готовий пожертвувати фундаментальними державними інтересами». 

Читайте також: СКАНДАЛ НАВКОЛО «УКРОБОРОНПРОМУ»: ЧИ ВТРАТИТЬ ПОРОШЕНКО РЕЙТИНГ?

Print Friendly, PDF & Email